VII Kongres Przemysłu Drzewnego KOOPDREW 2019 – 09.09.2019r. Poznań

logo-koopdrew-2019VII Kongres Przemysłu Drzewnego KOOPDREW 2019
Poznań, 09 września 2019r.

organizatorzy

KOOPDREW 2019 to międzynarodowa konferencja nt. zalet drewna jako wszechstronnego materiału, skierowana do profesjonalistów,  przedsiębiorców drzewnych z Polski i z zagranicy.

Konferencja będzie poświęcona wykorzystania drewna, jako nowoczesnego, ekologicznego i bezpiecznego materiału konstrukcyjnego. W chwili obecnej w wielu częściach świata mamy do czynienia z coraz większym wykorzystaniem drewna w budownictwie. Wykorzystuje się je jako materiał do prefabrykacji i buduje coraz wyższe budynki. W Polsce dopiero zaczynamy rozwój tego typu budownictwa, mamy rozpoczęty rządowy program Polskie Domy Drewniane. Wiele musimy jeszcze się nauczyć, aby dojść do takiego poziomu, jak np. w Finlandii. W jaki sposób mozemy do tego dojść? To pytanie postawimy naszym ekspertom z krajowych i zagranicznych organizacji oraz instytucji związanych z przetwórstwem drzewnym.

Uzupełnieniem Konferencji będzie Polsko-Białoruskie Forum Przemysłu Drzewnego. Liczna delegacja przedstawicieli najważniejszych agencji rządowych na Białorusi oraz przedstawiciele tamtejszych firm drzewnych przedstawią, w jaki sposób możemy rozszerzyć współpracę z gospodarczą. Zarówno w zakresie zakupu wyrobów drzewnych, jak i mozliwości inwestycyjnych w tamtejszych Wolnych Strefach Ekonomicznych.

UWAGA: wszystkie referaty będą tłumaczone symultanicznie na język polski!

Program:

program koopdrew 2019

patronat_honorowypatronat medialnywspółpraca

Serdecznie Was zapraszamy!

Do zobaczenia w Poznaniu !

Miejsce spotkania
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań, ul. Głogowska 14 www.mtp.pl,
PAWILON 11  „IGLICA”
wejście od strony Dworca Centralnego
Kontakt do organizatorów:
Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego
tel. 61 668 90 41  e-mail:  biuro@przemysldrzewny.pl

polska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.